Simple Forum Auto Poster İndir – Forumlara Otomatik Konu Açma Programı
Simple Forum Auto Poster İndir – Forumlara Otomatik Konu Açma Programı
Simple Forum Auto Poster İndir – Forumlara Otomatik Konu Açma Programı

Simple Forum Auto Poster İndir, Forumlara aynı anda birden fazla mesaj gönderin (örn. PhpBB, Woltlab Burning Board, Invision Power Board, MyBB), bir kuyruk listesi oluşturun, resim yükleyin ve ekleyin ve mesajınızı göndermeden önce önizleyin. Simple Forum Auto Poster, forumlara otomatik olarak mesaj göndermenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış hafif bir yazılım uygulamasıdır.

PhpBB 2, phpBB 3, Woltlab Burning Board, Invision Power Board, MyBB, vBulletin, XenForo, Simple Machines Forum 2 ve PunBB'ye mesaj göndermenizi sağlar. Bu Java tabanlı bir yardımcı programdır, bu nedenle çalışma ortamını önceden bilgisayarınıza dağıtmanız gerekir. Taşınabilir çalışma modu Taşınabilirlik, sisteminize çeşitli avantajlarla birlikte gelir.

Windows kayıt defterinde ve bilgisayarınızda depolanan yapılandırma verilerinde hiç giriş kalmadı. Aracı, çalıştırılabilir dosyayı açarak çalıştırabilir ve İnternet'ten aldığınız dosyaları silerek ondan kurtulabilirsiniz. Herhangi bir USB flash sürücüye veya diğer cihazlara kopyalamak da mümkündür. Özellik dizisini temizle Basit Forum Otomatik Posteri, iyi yapılandırılmış bir özellik paketi sunar.

Forumlar içeren bir listeyi kontrol edebilir, sıraya alınmış gönderileri görüntüleyebilir, gönderi parametrelerini yapılandırabilir, genel ayarları değiştirebilir, yayınlanan iletilerle bir geçmişe bakabilir (gönderilerin URL'leri ile birlikte) ve tüm eylemleriniz ve olasılıklarınız için günlüğü analiz edebilirsiniz.

Mesaj gönder Basit Forum Otomatik Posteri size, göndermek istediğiniz forumları seçme, bunları listeden düzenleme veya silme, sıraya alınmış gönderilerle bir liste oluşturma, kuyruk listesinden öğeleri kaldırma ve ayrıca gönderme işlemini başlatma imkanı verir. sadece bir tıklama. Gönderi parametrelerini ayarlamak söz konusu olduğunda, kategori seçmenize, bir konu başlığı ve alt başlık sağlamanıza, etiketleri kullanmanıza ve birkaç şablondan yararlanmanıza izin verilir.

Uygulama, çoklu gönderme seçenekleri ve çoklu iş parçacığı için destek sunar ve size görüntüleri yükleme ve ekleme, bir film hakkında IMDb bilgileri alma ve ekleme, IMDb API aracılığıyla film posterini arama ve indirme, mesajlarınızı göndermeden önce önizleme imkanı sunar. ve CAPTCHA kodunu otomatik olarak algılar ve kullanıcı girişi isteyin.

Geçmişinizi parola ile koruyabilir, gönderi sırasında kullanılan eşzamanlı iş parçacığı sayısını seçebilir, aynı foruma gönderi yapmak için kullanılan bir gecikme süresi ekleyebilir, gönderi işlemi başarısız olduğunda alınacak deneme sayısını sağlayabilir, özel kategoriler içeren bir liste oluşturabilirsiniz, ve proxy ayarlarını kullanın.

Simple Forum Auto Poster, forumlara birden fazla mesaj göndermenize yardımcı olmak için basit bir yazılım çözümü sunar ve deneyim seviyelerine bakılmaksızın her tür kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Editör Notu: Program sorunsuz şekilde çalışmaktadır, eski bir program olmadığını sizlere söyleyebiliriz.

Dosya Boyutu: 3,58 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler