Simple TV İndir – 2021 Full Türkçe V0.5.1 B14
Simple TV İndir – 2021 Full Türkçe V0.5.1 B14
Simple TV İndir – 2021 Full Türkçe V0.5.1 B14

Simple TV İndir, Bilgisayar üzerinden ücretsiz televizyon izleyebilmeniz için artık aracı bir cihaz'a ihtiyacınız yok. Gelişen teknoloji ile birlikte dilediğiniz televizyon kanallarını izleyebilmeniz için tasarlanan SimpleTV gibi programlar piyasaya sürüldü. Portable bir programın sizlere sunduğu faydalardan yararlanmaya başlayın. Bu program portable yani taşınabilir formatta olduğu için kurulum gerektirmemektedir.  SimpleTV programı alternatif televizyon izleme programlarından ayıran özelliklerden bir tanesi, ana listeyi arzu ettiğiniz şekilde kolayca özelleştirebilmeniz.

Basit arayüzü sayesinde hiçbir zorluk çekmeden her kanal için bir parlaklık ayarı, kontrast miktarı yada ses düzeyi belirleyebilirsiniz. Buna ilaveten, SimpleTV kullanıcıları video akışını kesebilir, görüntüdeki en boy oranını arzı ettiğı gibi değiştirebilir yada görüntü ayrıştırma özelliğini yeniden belirleyebilir.  Multimedya içeriklerini oynatın, çalma listeleri yaratın ve akışları canlı olarak kaydedebilirsiniz. Kanal listenizi tümüyle M3U çalma listesi şeklinde bilgisayarınıza yedekleyebilmenizi sağlayan bir özellikte program içerisinde mevcuttur.

Hatta dilerseniz kendi çalma listelerini çevrimiçi olarak paylaşan diğer SimpleTV kullanıcılarının paylaşmış olduğu bu hazır listeleri indirip programınıza ilave edebilirsiniz. Görüntüyü ileri, geri sarabilir, oynatım hızını artırabilir yada azaltabilirsiniz. Program içerisindeki bir diğer önemli özellik ise PiP akışlarını kolayca yakalayıp kaydedebilmeniz ve anlık görüntülerini de alabilmeniz. SimpleTV ile çevrimiçi televizyon kanallarını ve radyo frekanslarını kayıt altına alabilir, çalma listelerini dışa aktarabilir ve tüm bu özellikleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Program sade ve hafif bir arayüze sahip olduğu için bilgisayarınızın performansını asla etkilemez. Tepki süresi son derece hızlı olmasıyla beraber içerisinde illegal kanallar bulunmamaktadır.

SimpleTV Kurulumu: İndirmiş olduğunuz SimpleTV rar dosyasındaki içerikleri masaüstünüze çıkarın ardından tv.exe'yi çalıştırın. Yapmanız gereken tüm işlemler bu kadar, program portable yani taşınabilir olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmemektedir.

Dosya Boyutu: 108,3 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler