Sıradışı İndir – Freaky (2020) 1080p Türkçe Dublaj izle
Sıradışı İndir – Freaky (2020) 1080p Türkçe Dublaj izle
Sıradışı İndir – Freaky (2020) 1080p Türkçe Dublaj izle

Sıradışı İndir, Ünlü yönetmen Christopher Landon tarafından yönetilen 2020 yapım Sıradışı Freaky filmini İndirbox ayrıcalığıyla indirebilirsiniz. Christopher Landon'a ait diğer filmler için Film İndir kategorimize bir göz atabilir ve en yeni Christopher Landon filmlerini indirebilirsiniz. Yakın dostluk ilişkilerine sahip dört genç La Dola ismiyle tanınan eski bir hançeri çalan Blissfield Kasabı olarak bilinen ünlü bir seri katilin cinayetine kurban gider. Cinayet sonrası, fiziksel tacize maruz kalan genç lise öğrencisi Millie Kessler, Blissfield Valley Lisesinde maskot olarak görev yapmaya başlar ve futbol maçlarına gider. Millie Kessler artık ıssız okulun hemen yakınında eve gitmek için otobüs beklerken ünlü Blissfield Kasabı ona saldırmaya başlar. Millie Kessler'ı sol omzundan bıçaklayan La Dola izini belli etmeden ortadan kaybolur. Lise öğrencisi Millie'nin polis memuru olan ablası Charlene, La Dola'nın yanına gelir ve onu korkutmaya başlar. Polis, ünlü Kabab'ın suçunu ortaya çıkarabilmek için kanıt toplamaya başlar.

Bir sonraki gün, La Dola ve Millie Kessler vücutlarını değiştirdiklerini farkeder ve ikisi de Blissfield Valley Lisesi'ne doğru yol alır. Okulda, Millie Kessler'ın kılığına giren Blissfield Kasabı, Millie'nin celladı olan Ryler'ı kızın soyunma odasında bulunan kriyoterapi tankına hapsederek öldürür. Millie'nın kılığında olduğu için masum görünüme sahip ola kasap şüphe uyandırmadığını ve cinayetlerden muafiyet sağladığını anlar. Millie Kessler'ın bedeninde olan Kasap'ın en yakın dostları Nyla ve Josh okulda maskotluk yapan gencin kimliğini araştırmaya başlar. Nyla ve Josh, La Dola'yı uzun süre araştırır ve Millie Kessler'ın Kasap'ı gün bitimine dek hançerle öldürmesi gerektiğini düşünür, bunu yapmazsa eğer vücut değiştirme büyüsünün kalıcı hale geleceğini anlar.

Aynı günün öğleninde Kasap, ezici Booker'ı öldürmek ister. Olayları önceden farkeden Millie Kessler, Nyla ve Josh onu kurtarmak için tam zamanında yetişerek Kasap'ı durdurmaya çalışır. Kasap'ı ve Booker'ı istemsizce vuran Millie ve ve arkadaşları bu ikisini Josh'un evine götürür. La Dola'yı duvara bağlar ardından Millie ve Nyla durumu Booker'a açıklamak ister. Ardından Millie Kessler, Nyla ve Booker Kasap'ı hapise attırmak istediği için karakola gider ve bu sırada Joshi se Kasap'ı seyreder. Nyla, hançeri Kasap'tan çalabilmek için karakolda rütbetli bir polis olan Charlene'yi kandırır. Bu sırada dışarıda arabanın içerisinde olup biteni izleyen Booker, Millie Kessler'ı her zaman beğendiğini itiraf eder ve Millie, Kasap'ın vücudundayken hissettiği güç ve öz güvenden bir hayli keyif aldığını itiraf eder.

La Dola bir süre sonra Josh'un evinden kaçarak kurtulur ve Charlene, Nyla'yı La Dola'yı çalarken suçüstü olarak yakalar. Araba'da olup biteni izleyen Millie, Kasap'ın karakola adımını attığını ve arkasından koştuğunu farkeder, fakat Charlene, bu durumun farkına varamadan onu tutuklamaya çalışır. La Dola bir polis aracı ile kaçarken bu sırada Millie Kessler, Charlene'yi yakalar ve onu bir hapishane odasına hapseder. Butcher, kendisine tecavüz etmeye çalışan dört futbolcuyu öldürür ve kendisinin Millie Kessler olduğunu düşünmeye başlar. Gece yarısı olunca Millie Kessler ünlü Kasabı bulur ve Booker polisten kaçmaya çalışırken hem Nyla hem de Josh onu ensesinden yakalar. Millie ve Booker bir süre sonra çift olur ve evlenmeye karar verirler.

Kasap, bir ambulansta ölümünü taklit ettikten sonra, Millie'nin evini takip eder ve ona saldırarak fiziksel zayıflığı ve endişesiyle alay eder. Millie, Charlene ve anneleri Kasap'ı alt etmek için mücadele ederler, ancak Millie sonunda onu kırık bir masa ayağıyla kazığa oturtarak öldürür.

Dosya Boyutu: 794.5 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler