SmartFTP Enterprise İndir – Full Türkçe v10.0.2900
SmartFTP Enterprise İndir – Full Türkçe v10.0.2900
SmartFTP Enterprise İndir – Full Türkçe v10.0.2900

SmartFTP Enterprise İndir, Dosya aktarım protokolü kullanarak az veya çok sayıda dosyayı bir yerden başka bir yere aktarması gerekenler için güvenilir bir araç. SmartFTP, Dosya Aktarım Protokolünü kullanarak dosyaları bir İnternet sunucusuna aktarmanıza izin veren güçlü bir programdır. Bu güvenilir araç, sık sık resim, film, belge veya tüm web sitelerini yüklemeye ve indirmeye ihtiyaç duyduklarından, web geliştiricileri için özellikle yararlıdır. Program ayrıca FTPS, SFTP veya SSH gibi güvenli dosya aktarım protokollerini de kullanabilir. Güvenli bağlantılar daha güvenilirdir ve bilgileri şifreleyerek verileri yetkisiz erişime karşı korur. Program, bağlantı türünü hızlı bir şekilde seçmenize, FTP sunucusu için kimlik bilgilerini girmenize ve içeriğine göz atmanıza olanak tanır.

Dosyaları kolaylıkla aktarın
Küçük resim görünümü mevcuttur ve uzak bir klasördeki görüntüleri önizlemenize izin verdiği için kullanışlıdır. Önizleme özelliği, metin veya kod (HTML veya CSS) içerenler gibi diğer dosya türleri için de kullanılabilir. Dosyayı yerel klasöre aktarmadan doğrudan sunucuda düzenleyebilirsiniz.

Dosyaları sunucuya ve sunucudan aktarmak için dosyaları masaüstünden programın penceresine sürükleyip bırakabilirsiniz. Zamanlayıcı, bilgisayar ve FTP sunucusu arasında dosya aktarımı yapacak bir kerelik veya tekrarlanan eylemler oluşturmanıza olanak tanır. Yerel olarak oluşturulan dosyalarla sunucunun içeriğini otomatik olarak güncellemek iyi bir seçenektir.

Güçlü ve basit FTP istemcisi
Programı kullanarak iki klasörü yan yana karşılaştırabilir ve aralarında dosya aktarımı yaparak içeriklerini hızlı bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Program aynı anda birden fazla FTP bağlantısı açmanıza izin verdiği için klasörler aynı bağlantıdan, yerel sabit sürücüden veya farklı FTP sunucularından olabilir. İnternet bağlantınızla ilgili sorunlar varsa, uygulama otomatik olarak yeniden bağlanabilir ve bozuk aktarımları sürdürebilir, böylece dosyalarınızın hedeflerine ulaştığından emin olabilirsiniz. Transferin bütünlüğünü kontrol etmek için program, dosyanın hash değerini hesaplamak ve orijinali ile karşılaştırmak için bir CRC algoritması kullanır.

Programın arayüzünün kullanımı kolaydır ve bağlantıları ayrı sekmelerde görüntüler, böylece masaüstü alanınızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sekmeli arayüz hem uzak hem de yerel klasörler için kullanılabildiğinden, aynı anda birden fazla proje üzerinde çalışabilirsiniz. İster bir FTP sunucusundan bazı dosyaları aktarmanız veya bir web sitesi yayınlamanız gereksin SmartFTP, denemeniz gereken güvenilir, özelliklerle dolu bir programdır.

Dosya Boyutu: 29 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler