Subway Surfers Apk İndir – Sınırsız Para Hileli v2.16
Subway Surfers Apk İndir – Sınırsız Para Hileli v2.16
Subway Surfers Apk İndir – Sınırsız Para Hileli v2.16

Subway Surfers Apk İndir, Android platformlarında en çok tercih edilen oyunlardan biri olan Subway Surfers isimli altın kapmaca oyunu sınırsız para hileli bir şekilde sizlerle. Android başta olmak üzere tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde oynanabilen bu mükemmel basit bir kullanıcı arayüzüne sahit olsa da bir hayli keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Subway Surfers isimli bu eğlenceli oyunu oynarken kendinizi telefonun başından alamayacaksınız. Trenlerin üzerine grafiti yaparak ve altın toplayarak ilerleyen karakterinizi sürekli olarak bekçi kovalayacak çalışacak, oyundaki önceliklerinizden biri bekçiden kurtulmak ve altın toplayarak oyunlar hata yapmadan ilerlemek olmalı.  ve uçsuz bucaksız bir kovalamaca başlıyor. Bu kocalamaca esnasında ufak tefek takılmalarda bekçi hemen yakalamasa da oldukça yaklaşıyor ve bir sonraki hatayı affetmiyor.

Subway Surfers oyununda kullanabileceğiniz bir çok ekstra hızlandırıcı ve daha çok altın toplamaya yarayan birtakım eşyalar da mevcut. Bunlar zıplayan ayakkabılar, uçan roketler ve kay kay gibi bir can daha kazandıran eşyalar olabiliyor. Ayrıca oyunun sizlere vereceğimiz sürümünde bulunan sınırsız anahtar ve altın hilesiyle tüm kilitli karakterleri açıp istediğiniz kadar yeniden doğma hakkını kullanabilirsiniz. Yada çokça kay kay alarak neredeyse ölümsüz bir koşu için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Sürekli güncellenen içeriğiyle her seferinde dünyanın farklı bir şehrinin tren raylarında koşturuyoruz. Son güncelleme olan 1.62.1 sürümüyle bu kez Greece yani Yunanistan üzerinde oyunu oynayacağız. Puanlama sistemiyle sosyal medya üzerinden oyuna giriş yaparak arkadaşlarınızın yapmış olduğu puanları ve sıralamayı da görebilmeniz mümkün. Oyunu apk olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 116 MB

Platform: Android

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler