TeamViewer İndir – Uzaktan Bağlantı Programı v15.13.6
TeamViewer İndir – Uzaktan Bağlantı Programı v15.13.6
TeamViewer İndir – Uzaktan Bağlantı Programı v15.13.6

Dünyanın neresinde olursa olsun TeamViewer uzaktan bağlantı programı ile bir bilgisayarı uzaktan kontrol edebilir, dosyalarınızı kolayca aktabilir sadece bunlarla da yetinmeyip internet hızınız yeterli ise eğer çok sayıda kullanıcıyla iş toplantıları ve sunumlar yapabilirsiniz.

Zaman zaman, kullanıcıların yalnızca birkaç dosyaya erişmek için bile olsa, işteyken ev bilgisayarlarına erişmeleri gerekebilir. Eve gitmek, dosyaları bir USB flash  belleğe kopyalamak ve sonra işe geri dönmek yerine, evdeki bilgisayarı açık bırakıp TeamViewer kullanarak uzaktan bağlantı kurabilirsiniz.

TeamViewer, kullanıcıların bir bilgisayara uzaktan bağlanmasını, masaüstünü görüntülemesini ve sanki kendisininmiş gibi çalıştırmasını sağlayan profesyonel bir yardımcı programdır. Dahası, bu işlevler yalnızca profesyonellerle sınırlı değildir, daha önceden hiç uzaktan bağlantı programı kullanmayan acemi kullancılar dahi basit arayüz sayesinde kolayca uzaktan erişim sağlayabilirler.

TeamViewer'ı kullanmak için, uygulamanın bağlantıya dahil olan her iki bilgisayara da yüklenmesi gerekir ve her biri için benzersiz bir kimlik ve şifre oluşturulur. Kullanıcılar diğer bilgisayarın kontrolünü ele geçirmek istediklerinde, bağlantıyı hemen kurmak için ilgili kimliği ve parolayı girmeleri gerekir. Ayrıca katılımsız erişim seçeneği de vardır.

Dünyadaki herhangi biriyle bir uzaktan bağlantı kurabilir, bir dosya aktarımı başlatabilir veya bir VPN'e erişebilirsiniz. TeamViewer ile toplantı ve sunumlara ev sahipliği yapmak olduça zahmetsiz bir iştir.

Ayrıca TeamViewer, kullanıcıların otomatik olarak uzaktan kontrol etmek, yönetmek ve hatta anlık mesaj alışverişi yapmak veya video veya telefon görüşmeleri yapmak için bir bilgisayar listesi oluşturmasına olanak tanır. Uzmanlar, kısayol tuşlarını ayarlamak, uzaktaki kullanıcının yardımı olmadan açmak için bilgisayarlarda LAN'da Uyandırmayı etkinleştirmek vb. için çok çeşitli özelleştirme tercihlerine dalmakta özgürdür.

Bağlantı hızı ve performansının ana bilgisayarın özelliklerine bağlı olduğuna dikkat edilmelidir, yani bilgisayar ve internet ne kadar hızlıysa, uzak bağlantı performansı da o denli hızlı olur. Ayrıca TeamViewer'ın ihtiyaç duyduğu kadar RAM kullanmasına izin vermek için tüm gereksiz uygulamaları durdurmak en iyisidir.

Dosya Boyutu: 21 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler