Tor Browser İndir – En Güvenli Anonim Web Tarayıcı
Tor Browser İndir – En Güvenli Anonim Web Tarayıcı
Tor Browser İndir – En Güvenli Anonim Web Tarayıcı

Tor Browser İndir, İnternette gezinmek, sisteminize önemli miktarda hasar bırakabilecek çeşitli kötü amaçlı yazılımlara maruz bırakır. Bir antivirüs yazılımının yüklü olması, özellikle izlenmek istemiyorsanız tam koruma sağlamaz. Neyse ki, Tor Browser gibi uygulamaların yardımıyla, en sevdiğiniz sayfalara saldırıları tetikleme ve kimliğinizi koruma riski olmadan güvenle erişebilirsiniz.

Tor Browser Nedir?
Tor Browser, hem kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan hemde sisteminizi güvende tutmanıza yardımcı olan ücretsiz ve güvenli bir anomim web tarayıcısıdır. Mevcut tüm özellikler, Mozilla Firefox’un farklı bir sürümü biçiminde gelir; bu, durum programa hızlı bir şekilde uyum sağlamanıza olanak sağlar.

Gelişmiş güvenlik için etkili bir çözüm
Verilerinizi güvende tutmanın temel özelliklerinden biri, temelde bilgisayarınız ve eriştiğiniz çeşitli web sayfaları arasındaki iletişimi şifreleyen entegre HTTPS Everywhere eklentisidir. Bu, belirli içeriğe erişime izin vermek veya erişimi kısıtlamak için kolayca yapılandırılabilir.

Bağlantı türünüzü dikkatlice yapılandırın
Güvenli bir gezinme deneyiminin tam olarak keyfini çıkarabilmek için uygulama, bağlantı türünü seçmenizi gerektirir. Program ile standart bir bağlantıyı seçebilir veya bilgisayarınız bir proxy kullanıyorsa veya bir güvenlik duvarından geçerse ayarları yapılandırabilirsiniz. Mevcut seçeneklerin çoğu, birkaç eklemeyle birlikte Firefox'ta bulduğunuza benzer özelliktedir.

Torbutton, bağlantı ayarlarını tam olarak yapılandırma, tanımlama bilgisi korumasını yönetme ve hatta gelişmiş güvenlik için yeni bir kimlik seçme gibi çeşitli ayarları kullanımınıza sunar. Her şeyi göz önünde bulundurarak, Tor Browser'ın çevrimiçiyken güvende kalmak için ihtiyacınız olan tüm gerekli araçlarla birlikte geldiğini söyleyebiliriz. Uygulamanın hizmetlerini düzgün bir şekilde sunabilmesi için zorunlu olmayan çeşitli gelişmiş ayarlar nedeniyle hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Dosya Boyutu: 68.6 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler