TunnelBear İndir – Full VPN Programı 4.3.6
TunnelBear İndir – Full VPN Programı 4.3.6
TunnelBear İndir – Full VPN Programı 4.3.6

TunnelBear İndir, Sahte bir IP adresi seçmenize ve ağ istatistiklerini incelemenize olanak tanıyan, kimliğinizi korumanıza yardımcı olacak anonim internet bağlantıları için full sürüm bir VPN uygulaması.
Giderek artan sayıda tehdit ve veri hırsızlığı girişimleri, her bilgisayar kullanıcısının dikkatini gizlilik korumasına çekmektedir. Çevrimiçi olurken kimliğinizin korunduğundan emin olmanın çeşitli yöntemleri vardır ve bunlardan biri TunnelBear gibi bir sanal özel ağ (VPN) uygulamasından yararlanmaktadır.

Kimliğinizi korumak için anonim internet bağlantıları
TunnelBear'ın amacı, bilgileri şifrelemek için anonim hizmetler kullanarak bilgisayarınız ile uzak sunucu arasında gerçekleşen veri aktarımlarına fazladan bir güvenlik katmanı eklemenize yardımcı olmaktır. TunnelBear yardımıyla, verilerinizin yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilebileceğinden endişelenmeden İnternette gezinebilirsiniz.

Gerçek kimlik adresinizi sahte bir adresle değiştirin
Bilgilerin güvenliğini sağlamanın yanı sıra, bu VPN yazılım aracı gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve size başka bir ülkeden bir tane atayabilir. Sonuç olarak, bazı web sitelerinin koyduğu coğrafi konum kısıtlamalarının üstesinden gelebilirsiniz.

Bağlantı ayarlarını kolayca yapılandırın
Uygulama, hesabınıza giriş yapmanızı gerektirir ve bunu yaptığınızda işler çok basitleşir. Kullanıcı tarafından yapılan tek müdahale, açılır listeden istenen ülkeyi seçmek ve TunnelBear'ı açmaktır. Bağlantı başarısız olursa, teşhis modu neyin yanlış gittiğini anlamanıza yardımcı olabilir.

Bir VPN hizmetine bağlandığınızda, program tüm veri trafiğini seçilen konumdaki bir proxy sunucusu üzerinden otomatik olarak yeniden yönlendirdiğinden kimliğiniz gizlenir. Olumsuz tarafı, trafik aylık 500MB ile sınırlıdır ve bu normal kullanıcılar için bile biraz daha az olabilir.

Ağ istatistiklerini inceleyin
TunnelBear, göz atma oturumunuz sırasında uygulama tarafından engellenen izleyicilerle (analitik, reklamlar, komut dosyaları, Facebook, Twitter ve LinkedIn'deki sosyal düğmeler) ilgili istatistiksel verileri görüntüler. Önemli olayları size bildirmek için masaüstü bildirimleri içerirken, 'Uyanık modu' güvenlik düzeyini ayarlayabilir.

VPN teknolojisi, bilgi alışverişini güvence altına almak ve kullanıcı kimliklerini korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır. TunnelBear, size internet sitesi izleyicilerinin bilgisayarınıza ulaşmasını engelleyebilecek basit ve kullanışlı bir anonimlik hizmeti sağlamaktadır.

Dosya Boyutu: 78 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler