Ultrasurf İndir – Engellenen Sitelere Giriş Programı
Ultrasurf İndir – Engellenen Sitelere Giriş Programı
Ultrasurf İndir – Engellenen Sitelere Giriş Programı

Ultrasurf İndir, Bu uygulama sayesinde otomatik veya manuel olarak yapılandırılmış sağlam bir proxy bağlantısı kullanarak İnternet tarama oturumlarınızı güvenli hale getirin. İnternetin gerçekten en güvenli yer olmadığı bilinen bir gerçektir. Bunun da ötesinde, bölge sınırlamaları nedeniyle belirli sayfalara her zaman erişemezsiniz. Ancak bu, İnternet kimliğinizi de gizleyerek atlanabilir ve UltraSurf, bu tür görevleri yerine getirebilecek uygulamadır.

IE veya Chrome ile en iyi şekilde çalışır
Buradaki ana avantajlardan biri, uygulamanın çalışması için kurulum gerektirmemesidir, bu nedenle indirme yapıldığı andan itibaren gitmek iyidir. Özellikler seti, en başından itibaren proxy bağlantısını etkinleştiren kompakt ancak sezgisel bir arayüzde bulunur. Hız yüzdesine göre tercih edilen portalın yanı sıra bir web tarama yöntemi seçebilirsiniz.

Ancak uygulamanın, Internet Explorer ve Google Chrome ile birlikte çalışacak şekilde tasarlandığını unutmayın. Bir tarayıcı uzantısı olarak entegre edilmez, ancak gizli tarama sağlamak için ilgili tarayıcı işlevleri kullanılır. Örneğin, Chrome aracılığıyla web'de gezinmek bunu Gizli pencerede yapar.

Otomatik algılama veya manuel proxy yapılandırması
Seçenekler paneli, birkaç uygulama parametresini yapılandırmanıza izin verir. Böylece, kısayol komutlarını etkinleştirebilir, proxy'yi devre dışı bırakabilir, çıkışta çerezleri ve geçmişi silebilir ve yerel dinleme bağlantı noktasını tanımlayabilirsiniz. Programın proxy yapılandırmasına güvenmek istemiyorsanız, ana bilgisayar ve bağlantı noktası girişi yoluyla otomatik algılama veya manuel yapılandırmayı seçebilirsiniz.

Durum, renkli kadran ve hız yüzdesi olarak belirtilen ilk üç portal önerisinden birini seçebilirsiniz. Bağlantıların bilgisayarınızı etkilemeden veya riske atmadan bilgisayarınız üzerinden yönlendirilmesini sağlayan UltraShare özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Ana pencere, güvenli gezinme için bir Internet Explorer veya Google Chrome örneğini hızla başlatmak için düğmeler içerir. Sonuç olarak, web üzerinde güvende kalmanız şiddetle tavsiye edilir. Bu bağlamda, UltraSurf, çoğunlukla otomatik olarak yapılandırılan ve Internet Explorer veya Google Chrome ile kullanmak için güvenli bir proxy bağlantısına dayanan temiz bir araç seti sunar.

Dosya Boyutu: 3 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler