Unlocker İndir – Silinmeyen Programları Silme
Unlocker İndir – Silinmeyen Programları Silme
Unlocker İndir – Silinmeyen Programları Silme

Unlocker, Windows işletim sisteminizdeki inatçı dosyaları silmek için kullanımı ücretsiz olan, profesyonel bir araçtır. Dosyaları standart şekilde silemeyeceğiniz veya kaldıramayacağınız zamanlar vardır. Çoğu kişinin inandığının aksine, bir dosyayı bilgisayardan silmek her zaman basit veya kolay değildir. Bunun sebebi kullandığınız işletim sisteminin size bu işlemi yapabilmeniz için yetki vermiyor olmasıdır. Bilgisayarınız çok sayıda arka planda işlem yapıyorsa, belirli bir dosyanın silinemeyeceğini bildiren bir mesaj alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda unlocker indir bölümünden programı indirip kullanmak hızlı ve etkili bir çözümdür. Program gelişmiş özellikler veya yapılandırma seçenekleriyle birlikte gelmese de, inatçı dosyaları silmek için harika bir iş çıkarır. Kilitli dosyalarla ilgili sorunlarla karşılaşıyorsanız, Unlocker bilgisayarınız için mükemmel bir araçtır.

IObit Unlocker gibi diğer Windows yardımcı programlarına kıyasla, programın daha basit bir arayüzü var. Tek yapmanız gereken, dosyayı sağ tıklamak ve Kilit Açıcı seçeneğini seçmek. Bu araçla, bir dosyayı taşımak, yeniden adlandırmak veya silmek arasında seçim yapabilirsiniz. Bir görevin anında tamamlanamaması durumunda, bilgisayarı bir dahaki sefere yeniden başlattığınız anda yürütülür.

Bu nedenle, Unlocker ile, bilgisayarınızın masaüstünde veya dizinlerinde kalan istenmeyen dosyalar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Unlocker ile ne yapabilirsiniz? Unlocker basit bir araç gibi görünse de çok çeşitli işlevleri yerine getirir. Birincil amacı, dosyalar, klasörler ve izinler üzerinde size daha fazla kontrol sağlamaktır. Bu tür görevler için Unlocker by Cedrick Collomb, önde gelen Windows araçları arasında kabul edilir.

Bu yazılımla birden çok işlemi öldürebilir, index.dat dosyalarını silebilir, DLL'leri kaldırabilir, dosya ve klasörleri taşıyabilir, girişleri yeniden adlandırabilir ve istediğiniz her şeyi silebilirsiniz. Aslında, bu işlemlerin çoğunu gerçekleştirmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek yoktur. Benzer araçlarla karşılaştırıldığında, Unlocker güçlü bir yardımcı program yazılımıdır.

Bu programı kullanmaya başlamadan önce, uygulamanın etkinliğini ve verimliliğini küçümsememelisiniz. Sistem kaynakları üzerinde hafif olmasına rağmen, kritik dosyaları silme, önemli işlemleri sonlandırma ve Windows PC'niz üzerinde size daha fazla kontrol sunma becerisine sahiptir. İşlevsellik ve özellikler göz önünde bulundurulduğunda her şey basittir ve uygulamayı kullanmaya başlamak için herhangi bir teknik beceriye ihtiyacınız yoktur. Basit bir ifadeyle, Unlocker, en az özellik setine kolaylıkla erişmenize izin veren saçma bir arayüzle birlikte gelir.

Unlock Disk ve PDF Unlocker gibi diğer yardımcı araçlarla karşılaştırıldığında, bu aracın basit bir kurulum prosedürü vardır. Kayıt işlemi, ücret, abonelik veya açılır pencereler konusunda endişelenmenize gerek yok. Uygulamayı indirip yükledikten sonra, işlevleri kullanmaya başladığınızdan başlayabilirsiniz. Unlocker, Windows Gezgini ile iyi entegre olduğundan, istenmeyen dosyalardan herhangi bir sorun yaşamadan kurtulmanızı sağlar.

Uygulamayı başlattığınızda, bilgisayarınızda belirli bir konumdan işlemlerin ve dosyaların bir listesini alırsınız. Bu işlemlerin ve dosyaların bir kısmının kilitlenmesi durumunda, programdan kolaylıkla kurtulmak için kullanabilirsiniz. Unlocker, kilitleri belirten herhangi bir yardımcı program istemini bulamazsa, yeniden adlandırma, silme, taşıma vb. Dahil olmak üzere diğer işlemleri gerçekleştirmeyi seçebilirsiniz. Çoğu Windows yardımcı programı aracı gibi, Unlocker da çok çeşitli Windows platformlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

İster Windows 10 dizüstü bilgisayar, ister Windows XP bilgisayar kullanıyor olun, Unlocker ile dosyaları silmeye çalışırken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ancak, programı kullanmaya başlamadan önce, dosya ve klasörleri işlemeniz için size daha fazla izin veren bilgisayarın Kullanıcı Hesabı Kontrolü özelliğini devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Unlocker'ın en son sürümü hem 64 bit hem de 32 bit işletim sistemlerinde indirilebilir. Program geniş bir Windows işletim sistemi yelpazesiyle uyumlu olduğundan, aracı Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Windows Vista'ya yükleyebilirsiniz. Unlocker'ın güncellenmiş sürümü, kullanışlı bir tarayıcı eklentisi olan Delta Araç Çubuğunu önermektedir. Ancak, eklentinin aracın işlevselliği üzerinde herhangi bir etkisi yoktur ve bu nedenle yükleme işlemi sırasında indirmeyi atlayabilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, Unlocker Windows PC'ler için kullanışlı, ücretsiz, hızlı ve anlaşılır bir yardımcı programdır. Saniyeler içinde kilitli dosyalara ve klasörlere erişmenizi sağlar. Ayrıca, dosyaları ve klasörleri silebilir veya herhangi bir gecikme veya çökme olmadan işlemleri sonlandırabilirsiniz. Araç herhangi bir gelişmiş özelliğe veya yapılandırma seçeneğine sahip olmasa da, herhangi bir güçlük çekmeden dosyaları silme işini yapar. Unlocker ile dosyaları taşıyabilir, silebilir, yeniden adlandırabilir veya düzenleyebilirsiniz.

En son sürüm, FileASSASSIN ve Process Explorer gibi önde gelen araçlarla rekabet eder. Ancak, Unlocker hafif bir araç olduğundan, sistem kaynaklarını etkilemez ve aynı anda diğer programlar üzerinde çalışmanıza izin verir. Şüphesiz, Unlocker bilgisayardaki inatçı dosyalardan kurtulmaya çalışan herkes için mükemmel bir seçimdir. Unlocker ile dosyaları taşıyabilir, silebilir, yeniden adlandırabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Windows işletim sisteminiz için harika bir araç! Unlocker, Windows bilgisayarlar için çeşitli programlar geliştiren Cedrick Collomb tarafından tasarlanmıştır. Windows PC'lerinde istenmeyen dosyalardan kurtulmaya ihtiyaç duyan kişiler için yararlı bir yazılımdır. Çok çeşitli dosyalar, klasörler ve dizinler ile sorunları tespit etmek yorucudur. Unlocker, izinler üzerinde size daha fazla kontrol sağlar ve dosyaları kolaylıkla silmenizi, yeniden adlandırmanızı veya taşımanızı sağlar. Program, kullanıcı dostu bir GUI'ye odaklanır ve aracı kullanmaya başlamak için herhangi bir teknik beceriye ihtiyaç duymamanızı sağlar. Eylemleri gerçekleştirmek için yalnızca dosyaya sağ tıklamanız gerekir.

Basit ve sade arayüz, programın özelliklerini herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanızı sağlar. Unlocker, Windows işletim sisteminiz için mutlaka sahip olunması gereken önemli bir araçtır. Windows'un bazı sürümleriyle ilgili bazı temel uyumluluk sorunlarına rağmen, istenmeyen dosyaları yine de bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 2.1 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler