Viber İndir – Windows Full v14.9.0.3
Viber İndir – Windows Full v14.9.0.3
Viber İndir – Windows Full v14.9.0.3

Viber İndir, Viber ile popüler işletim sistemlerini çalıştıran akıllı telefonlara WiFi veya 3G kullanarak rahatça telefon görüşmeleri yapın ve SMS mesajlarını ücretsiz olarak gönderin. Viber İndir bağlantısına tıklayarak bu uygulamayı ücretsiz olarak Windows bilgisayarınıza indirebilirsiniz. iOS, Android, macOS ve Linux desteği bulunan Viber ile web üzerinden ücretsiz olarak telefon görüşmeleri yaparak ve SMS mesajları göndererek arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurabilirsiniz.

Bu uygulamayla verimli bir şekilde çalışabilmesi için hem bilgisayara hem de ulaşmaya çalıştığınız mobil cihazlara yüklenmesi gerekir. Aktivasyon kodunu onayladıktan sonra, veriler senkronize edilecektir, böylece arama yapabilir ve metin gönderebilirsiniz. Uygulama, herkesin buna hızlı bir şekilde alışmasına izin veren, mevcut tüm kişileri, son konuşmaları ve aramaları görüntüleyen temiz ve sezgisel bir arayüzle sarılmıştır. Metin, fotoğraf ve video mesajlarına ek olarak ifadeler ve konumlar paylaşabilirsiniz.

Bilgisayardaki normal aktivitenize devam etmeyi planlıyorsanız, ancak yine de Viber'e göz kulak olmak istiyorsanız, sistem tepsisinden açılan mesaj bildirimlerini desteklediğini bilmekten memnun olacaksınız. Yapılandırma söz konusu olduğunda, aracı yalnızca aramalar için veya hem mesajlar hem de aramalar için uyarılar görüntüleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Kişilerle ilgili olarak, Viber'e herhangi bir şey aktarmanız gerekmez. Bunları manuel olarak aramak yerine, kişileri otomatik olarak tanımlayıp iyi bir şekilde kullanabilmesi sayesinde programın cihazınızın adres defterine erişmesine izin vererek bu sıkıcı görevi yerine getirmesine izin verebilirsiniz.

Performans açısından, Viber, değerlendirmemiz sırasında, işletim sistemini hata mesajlarını askıya almaya, çökmeye veya açmaya tetiklemeden sorunsuz bir şekilde çalıştı. Telefon görüşmeleri sırasında ses kalitesi mükemmeldi ve bağlantılar testlerimiz boyunca sabit kaldı. Son derece sezgisel seçenekleri sayesinde, Viber, arkadaşlarla sohbet etme ve İnternet üzerinden ücretsiz SMS mesajları gönderme söz konusu olduğunda en yararlı ve kullanışlı uygulamalardan biri olduğunu kanıtlıyor.

Dosya Boyutu: 102,08 Mb

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler