Vidmore Player İndir – Full v1.1.12
Vidmore Player İndir – Full v1.1.12
Vidmore Player İndir – Full v1.1.12

Vidmore Player İndir, Blu-ray diskleri ve ISO görüntüleri desteğiyle birlikte gelen ve çok çeşitli dosya formatlarıyla uyumluluk sağlayan bir video oynatıcı. Vidmore Player, en sevdiğiniz videoları izlemenin ve en sevdiğiniz şarkıları dinlemenin keyfini çıkarmak için seçebileceğiniz birçok medya oynatıcıdan biridir. Onu kendi kategorisindeki diğer uygulamalardan farklı kılan, zarif görünümü ve çeşitli dosya biçimlerinin yanı sıra video klasörleri ve Blu-ray diskler için genişletilmiş desteğidir. Yukarıda bahsedildiği gibi, arayüzün şık görünümü Vidmore Player'ın artılarından biridir. Siyah tema, gözlerinizi zorlamadan onu şık ve görsel olarak hoş hale getirir.

Ana pencere, çok dağınık görünmemesi için tüm öğelerin dikkatlice yerleştirildiği yapılandırılmış bir düzene sahiptir. Standart oynatma ve ses kontrolü setine sahiptir ve film oynatılırken anlık görüntü alma seçeneğini masaya getirir. Ayrıca menüler, bir oynatıcıda ihtiyacınız olan tüm temel seçenekleri iyi organize edilmiş şekilde içerir.

Çeşitli ortamlar, Blu-ray'ler ve DVD'ler için destek 
Vidmore Player'ın diğer büyük avantajı, çeşitli formatları desteklemesidir. AVI, MP4, MOV, MPEG, 3GP ve çok daha fazlası gibi yaygın multimedya dosyalarıyla uyumludur. Bunların yanı sıra Blu-ray filmleri (BD-5, BD-9, BD-25, BD-50) ve DVD klasörlerini ve ISO dosyalarını da oynatabilir.

Oynatıcı, yüksek görüntü kalitesi sunar ve Blu-ray diskler için kayıpsız ses işlemeye olanak tanırken aynı zamanda parlaklık, kontrast veya doygunluk gibi parametreleri ayarlamak için video efektleri sağlar.

Vidmore Player ayrıca DVD diskleri, klasörleri ve ISO dosyalarını da destekleyerek gezinme menüsü üzerinde tam kontrol sağlar, bu da bir bölümden diğerine kolayca atlayabileceğiniz anlamına gelir.

Yüksek oynatma performansına sahip şık bir video oynatıcı 
Birinci sınıf ses ve video kod çözme teknolojileri ile donatılmış Vidmore Player, yüksek kalitede sorunsuz film oynatmaya izin verir (1080p/720 HD videolar ve 4K UHD videolar desteklenir). Çeşitli medya dosyaları için genişletilmiş desteğiyle hoş görünümlü bir uygulama sağlar ve videolarınızın keyfini çıkarmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Dosya Boyutu: 57 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler