VLC Media Player İndir – Full Türkçe 3.0.11
VLC Media Player İndir – Full Türkçe 3.0.11
VLC Media Player İndir – Full Türkçe 3.0.11

VLC Media Player İndir, Tüm ses veya video dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatabilen ve ayrıca medya içeriğiyle uyumlu olan ek araçlara sahip çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Oynatıcının en beğenilen özelliklerinden biri, ek programlar kullanmadan bir medya kaynağını oynatmanıza izin veren yerleşik kodeklerin (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, XviD) varlığıdır. Desteklenen formatların sayısı oldukça fazla olan bu medya oynatıcı, belirli kodekler içeren nadir formatları bile sorunsuz şekilde oynatabilmektedir.

VLC Media Player Medya Formatları

Ayrıyeten, VLC Media Player CD / DVD ve diğer disklerle beraber ağ yayınlarını da sorunsuz bir şekilde oynatır. Çalma listeleri kullanıcı tarafından düzenlenebilir. VLC Media Player uygulamasında, ses dosyaları arasında geçiş yapma, tam ekran modunu açma, ses görselleştirme özelliğini kullanma, video ölçeğini, en ve boy oranını değiştirme, ekran görüntüsü alma, altyazıları aktif etme gibi özellikler bulunmaktadır. Ek olarak, programda çeşitli ses ve video efektleri de mevcuttur.

VLC Media Player Ses Ve Video Efektleri

Programın sizlere sunduğu özellikler sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor, ayrıca VLC Media Player ile ses ve video dosyalarınızı hızlı bir şekilde farklı medya formatlarına dönüştürebilir, video içerisinden ses dosyalarını çıkartabilir yada video içerisine ses dosyaları ekleyebilirsiniz.

Genel olarak, VLC Media Player'ın ihtiyacınız olacak neredeyse tüm özellikleri içerisinde barındıran profesyonel bir ses ve video oynatıcı olduğunu kısaca özetleyebiliriz.

Dosya Boyutu: 60 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler