Windows 10 ISO Download Tool İndir – v1.2.1.11
Windows 10 ISO Download Tool İndir – v1.2.1.11
Windows 10 ISO Download Tool İndir – v1.2.1.11

Windows 10 ISO Download Tool İndir, Bu basit Windows uygulamasını kullanarak İçerik Oluşturucu Güncellemesi ve Yıldönümü Güncellemesi dahil Windows 10'un tüm güncel sürümlerini kolayca bilgisayarınıza indirin. Eski sürüm bir Windows işletim sistemi kullanıyorsanız en yeni sürüm olan Windows 10'a yükseltme yapmaya karar verirken, Microsoft'un resmi internet sitesinde çok fazla ayrıntı olması bazı kullanıcılar için kafa karışıklığına neden olabiliyor. Bu sebepten dolayı Windows 10 ISO Download Tool aracını Microsoft yerine İndirbox üzerinden indirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu aracı kullanmayı bilmiyorsanız eğer sitemizden direkt olarak Windows 10 Pro sürümünü indirmenizi tavsiye ediyoruz. Hemen sağ tarafınızdaki Windows 10 Pro İndir bağlantısına tıklayarak en güncel Windows 2021 işletim sistemini full türkçe olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer yalnızca Windows 10 ISO Download Tool aracını kullanmak istiyorsanız konumuza devam edelim.

Bu araçla Windows 10 ISO dosyalarını kolayca indirebilirsiniz. Araç herhangi bir kurulum işlemi gerektirmez ancak bilgisayarınızda .NET Framework'ün etkinleştirildiğinden emin olmalısınız, aksi taktirde çalışmayacaktır. Yeni Windows sürümünü indirmek için yardımcı programı bir USB flash belleğe kopyalayabilirsiniz. Ana pencere, arayüz dilini İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Çince, Fransızca ve varsayılan olarak seçebileceğiniz basit bir görünüme ve düzene sahiptir. Ardından, açılır menüden tercih edilen Windows 10 sürümünü seçmek için sürüm alanına ulaşana kadar bu pencereyi aşağı kaydırabilirsiniz.

Sonraki aşamada, ürün dilini seçebilir (Microsoft tarafından sağlananlara bağlı olarak), bu adımı onaylayabilir ve x86 ve x64 ISO dosyaları ile yeni indirme bağlantıları oluşturulana kadar bekleyebilirsiniz. İşlemin geri kalan kısmı İnternet bağlantınızın hızına bağlıdır. Windows 10 ISO Download Tool aracı, yapmış olduğumuz testlerde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bilgisayarın performansı üzerinde minimum etkiye sahip ve ISO indirme bağlantılarını oluşturmada hiçbir sorun problem ile karşılaşmadık.

Dosya Boyutu: 271 KB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler