Wise Disk Cleaner İndir – Full Türkçe v10.4.3.792
Wise Disk Cleaner İndir – Full Türkçe v10.4.3.792
Wise Disk Cleaner İndir – Full Türkçe v10.4.3.792

Wise Disk Cleaner İndir, Bilgisayarınızı yavaşlatan ve gereksiz yer kaplayan dosyaları bulup kaldırmak için bilgisayarınızı kapsamlı bir tarama sürecinden geçirin. Bir süre sonra bilgisayarınızın performansı önemli ölçüde düşebilir. Bunun nedeni, kaldırılan uygulamalardan kalanlar veya hatta geçici dosyalar ve İnternet ile ilgili verilerdir. Bununla birlikte, bazı özel uygulamaların yardımıyla, bilgisayarınız yeni kadar iyi hale getirilebilir. Böyle bir örnek, kendisi adına konuşan bir adı olan Wise Disk Cleaner programıdır.

Görsel olarak çekici ve kullanımı kolay
Uygulama, modern, düz bir arayüzle gurur duymaktadır. Ana pencerede akıllıca saklanan ve açıkça görülebilen öğelerle görsel olarak oldukça çekici. Üstteki araç çubuğu, dört ana özelliğine, Common Cleaner, Advanced Cleaner, Slimming System ve Disk Defrag'a hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Gereksiz dosyalardan kurtulun
Hızlı bir dağıtım işleminden sonra, sabit disk sürücülerinizi gereksiz dosyalar için taramakta özgürsünüz. Toplam alanınıza ve seçilen öğelere bağlı olarak işlem birkaç dakika sürebilir. Bulunan dosyalar, ayrılmış kategorilerin her birinin ve kapladıkları alan miktarının yanında görüntülenir. Ne kadar alanınız kaldığını gösteren bir gösterge ile temizlik hızlı bir şekilde tamamlanır. Gelişmiş Temizleyiciye erişilerek daha derinlemesine bir tarama gerçekleştirilebilir. Yalnızca kapsam altına alınacak sürücüleri seçmeniz gerektiğinden, yapılandırmak daha az zaman alır. Ek olarak, bu iki özellik özel bir tarih ve sıklıkta planlanabilir.

Bilgisayarınızın her köşesinde arayın
Ayrıca, Windows Installer Temel Önbelleği, Yardım Dosyaları ve Duvar Kağıdı dosyalarındaki gereksiz dosyaları bulan Zayıflama Sistemi özelliği ile daha da fazla disk alanı boşaltabilirsiniz. Daha yüksek performans için, bağlı herhangi bir depolama aygıtında bir birleştirme işlemi de başlatabilirsiniz.

Sonuç olarak
Her şeyi göz önünde bulundurarak, Wise Disk Cleaner'ın bilgisayarınızın zayıflık belirtileri göstermeye başladığında zaman zaman kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Arayüz, herkesin hızlı bir şekilde uyum sağlamasına izin verir ve genel olarak oldukça iyi bir iş çıkarmayı başarır.

Dosya Boyutu: 3.5 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: 12345

Benzer İçerikler