Wise Force Deleter İndir – Full v1.5.3.54
Wise Force Deleter İndir – Full v1.5.3.54
Wise Force Deleter İndir – Full v1.5.3.54

Wise Force Deleter İndir, Silmek istediğiniz dosyalar çalışır durumda olsa veya bu dosyalar üzerinde yönetici haklarınız olmasa bile Wise Force Deleter ile o dosyaları kalıcı olarak silebilirsiniz. Windows, çalışır durumda olan dosyaların silinmesini engelleyecek şekilde yapılandırılmıştır çünkü bu, yazılım çökmelerine neden olabilir. Bununla birlikte, bunun bir dezavantajı var: İstenmeyen veya potansiyel olarak tehlikeli bir dosyadan, sistem onu ​​erişilemez olarak gördüğü için kurtulamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan kurtulmanıza yardımcı olacak seçenekler olsa da, bunlar genellikle kısıtlı olduğu için Wise Force Deleter gibi programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Silinmeyen dosyaları silmenizi sağlayan bu programın Unlocker adında çok daha kaliteli bir alternatifi bulunmaktadır. Size bahsi geçen Unlocker programını şiddetle öneriyoruz. Daha kaliteli bir silinmeyen dosyaları silme programına ihtiyacınız olursa mutlaka Unlocker İndir bağlantısına tıklayarak ilgili programı bilgisayarınıza indirin. Daha basit bir program istiyorsanız Wise Force Deleter'ı indirebilirsiniz tercih size bağlı.

Wise Force Deleter ile dosyaların kilidini açın ve onları kolayca silin. Adından da açıkça anlaşılacağı gibi, Wise Force Deleter, başka uygulamalar tarafından kilitlenmiş veya erişim kısıtlamaları olsa bile, Windows'ta bir dosyayı kalıcı olarak silmeniz için güvenli bir yöntem sağlamak üzere tasarlanmıştır. Wise Force Deleter'ın yaptığı şey, hedef dosyayı kullanan işlemleri zorla sonlandırmaya çalışmak ve tüm erişim sınırlamalarını derhal kaldırarak onu özgürce silmenizi sağlamaktır. Wise Force Deleter yüklendikten sonra, Windows'un içerik menüsüne silinecek dosyayı hızlıca seçmek için kullanılabilen yeni bir öğe ekler.

Ne yazık ki, tek seferde yalnızca bir dosya seçebilirsiniz, daha fazla dosya silmeye ihtiyacınız varsa yukarıda bahsettiğimiz Unlocker programı işinizi görecektir. UIygulamanın ana penceresi manuel olarak listeler oluşturmanıza ve dosyaları silmek için programlamanıza olanak tanır. Ayrıca, yeni seçilen bir dosyanın parçalayıcıya gönderilmesi için Wise Force Deleter'ın kapatılması gerektiğini lütfen unutmayın. Dosya ana GUI'de görüntülendiğinde, sadece Kilidi Aç ve Sil düğmesine basmanız yeterlidir. Wise Force Deleter, bu kısıtlamayı atlayarak yönetici hakları gerektiren dosyalarda adeta bir sihirbaz gibi çalışır. Öte yandan, testlerimiz sırasında, bir oynatıcıda kilitlenmiş bir video dosyasını hemen silemedi, ancak oynatıcı kapatıldıktan sonra kalıcı olarak sildi.

Sonuç olarak, bu uygulama kurtulmak istediğiniz bazı dosyaların kilidini açabilir, ancak mevcut işlevlerden bazılarının olması gerektiği gibi çalışmadığını göz önünde bulundurarak kesinlikle iyileştirmelere ihtiyacı vardır. Örneğin, hedef dosyayı kullanan uygulamanın veya işlemin adını belirlemek ve görüntülemek kullanışlı olacaktır. Disk üzerine yazma ve parçalama seçeneklerini entegre etmek de önemli bir artı olacaktır.

Dosya Boyutu: 1,79 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler