WonderFox DVD Video Converter İndir – Full v22.0
WonderFox DVD Video Converter İndir – Full v22.0
WonderFox DVD Video Converter İndir – Full v22.0

WonderFox DVD Video Converter Full İndir, Bu güçlü ve profesyonel uygulama ile video ve ses dosyalarını farklı formatlara dönüştürün, DVD'leri kopyalayın ve internet'ten online video indirin
WonderFox DVD Video Converter, amacı kişilere filmleri ve ses parçalarını bir formattan diğerine dönüştürme ve çeşitli web sitelerinden klipleri birkaç tıklama ile alma konusunda yardımcı olmak olan bir yazılım aracıdır.

Basit kurulum süreci ve arayüz
Reklamsız ve hızlı bir kurulum sürecinden geçtikten sonra, modern ve minimal olarak tanımlanabilecek bir kullanıcı arayüzü ile karşı karşıya gelirsiniz. Yeni başlayanlardan son derece deneyimli kişilere kadar tüm kullanıcılar için sade ve anlaşılabilir programdır.

Desteklenen dosyalar ve kullanımınıza sunulan araçlar
Bu yazılım, AVI, FLV, RM, SWF, MPG, WMV, MOV, MP4, MKV, M2TS, AAC, WAV, FLAC, MID, 3GP, MP3 OGG ve AC3 gibi uzun bir dosya uzantısı listesinden içe aktarmayı destekler, bu saydıklarımızın beraberinde ISO görüntüleri ve DVD'leride destekler.

Her türlü efekti uygulayabileceğiniz (örn. Sepya, kabartma, siyah beyaz vb.), Görüntüyü döndürebileceğiniz ve çevirebileceğiniz ve klibin uzunluğunu kırpabileceğiniz için videoları düzenleyebilirsiniz. Kolayca anlık görüntüler alabilir ve bunları BMP veya JPG formatında sabit sürücüdeki özel bir konuma kaydedebilir ve altyazılar ekleyebilirsiniz (ASS, SRT). Videolar, yalnızca üç adımda ve desteklenen kalite ön ayarlarından biri kullanılarak İnternet'ten alınabilir.

Dışa aktarma söz konusu olduğunda, bu programın çok çeşitli dosya türlerini (MPG, MKV, WEBM, WMV, M4V, AVI, ASF, 3GP2, DV,  AAC, AC3, MP3, MKA, AU, AIFF vb.) Desteklediğini bilmelisiniz. ) ve ayrıca Myspace, Facebook, Vimeo ve YouTube gibi web sitelerine veya Apple, Samsung, HTC, Blackberry, Nokia ve Sony cihazlarına yüklemeler için uygun bazı yapılandırmalar.

Tüm parametreler ayarlandıktan sonra, “Çalıştır” düğmesine tıklamanız ve uygulamanın tüm ağır işleri yapmasına izin vermeniz yeterlidir. Bu işlem bilgisayarın performansını zorlamaz ve zamanı geldiğinde biter.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, WonderFox DVD Video Converter'ın, ses ve video dosyalarını dönüştürmenin yanı sıra İnternet'ten klipleri kapmak söz konusu olduğunda verimli ve çok yönlü bir yazılım parçası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Testlerimiz herhangi bir hata veya çökme tespit etmedi, arayüz hem profesyonel hem de acemi kullanıcılar için uygundur ve sizi bir süre meşgul edecek yeterli seçenekler bulunmaktadır.

Dosya Boyutu: 57 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler