ZenMate VPN İndir – Chrome IP Değiştirme Eklentisi
ZenMate VPN İndir – Chrome IP Değiştirme Eklentisi
ZenMate VPN İndir – Chrome IP Değiştirme Eklentisi

ZenMate VPN İndir, Bu profesyonel Chrome uzantısının yardımıyla IP adresinizi zahmetsizce gizleyin ve coğrafi olarak kısıtlanmış belirli web sitelerinin veya web hizmetlerinin engelini anında kaldırın ZenMate şu anda kullanıcılara İnternette tam bir anonimlik içinde gezinme imkanı ve coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engelini kaldırmak için uygun bir yol sunan birçok VPN hizmetinden biridir.

Muhtemelen yalnız programın ismini okuyarak anlayabileceğiniz gibi, Chrome için ZenMate VPN, Google tarafından piyasaya sürülen popüler web tarayıcısı için etkili bir eklentidir. Kurulum işlemi oldukça zahmetsizdir. Tıpkı diğer Chrome uzantıları gibi, Chrome web mağazasından birkaç fare tıklamasıyla anında yüklenebilir.

Uzantı yüklendikten sonra, kendisini Chrome arayüzüyle entegre ederek varlığını otomatik olarak bilinir hale getirecek, daha spesifik olarak, küçük simgesini adres çubuğunun sağ tarafında üst araç çubuğunda göreceksiniz. Başlamak için, yalnızca uzantının simgesine tıklamanız, henüz bir hesabınız yoksa yeni bir hesap açmanız, resmi kimlik bilgilerini girmeniz yeterlidir ve artık hazırsınız.

Giriş yaptıktan sonra, uzantının kompakt ana penceresi ve basit arayüzü ile karşılanırsınız. Arayüz, büyük ölçüde, bulunduğunuz yerden gelen trafiğin hizmetin VPN sunucularından birinde nasıl filtrelendiğinin ve sonunda şu anda ziyaret ettiğiniz web sitesini nasıl hedeflediğinin basit bir görsel temsiliyle doludur.

Kullanıcı dostu ve verimli Chrome uzantısı. İş akışı da aynı derecede basittir: Uzantının arayüzünün alt kısmından hizmeti etkinleştirir veya devre dışı bırakır, VPN sunucusunu tercih ettiğiniz konuma göre değiştirir, uygulamanın hafif ama kullanışlı ekstra özellik kümesine erişir ve Ayarlar bölümüne erişirsiniz.

Mevcut fiyatlandırma planlarından birini seçerek, yalnızca uygulamayla çalışma şeklinizi iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda Akıllı Konumlar, Kötü Amaçlı Yazılım Engelleme gibi genel koruma düzeyini de artıracak bir dizi kendinden açıklamalı özelliğe erişebilirsiniz. ve İzleme Koruması. Kullanmış olduğunuz web tarayıcınız Chrome ise en iyi VPN çözümlerinden biri kesinlikle ZenMate olacaktır.

Dosya Boyutu: 669 KB

Platform: Android

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler