Zoom İndir – Görüntülü Konuşma Programı v5.4.9
Zoom İndir – Görüntülü Konuşma Programı v5.4.9
Zoom İndir – Görüntülü Konuşma Programı v5.4.9

Zoom İndir, kolay bir şekilde şekilde görüntülü konuşmalar yapabileceğiniz çoğunlukla uzaktan eğitim, online ders, online eğitim vb. çalışmalar için tercih edilen, oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Zoom adlı Windows uygulaması özellikle coronavirüs dönemlerinde bir hayli popüler hale geldi. Zoom uygulamasını tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile beraber indirebilirsiniz.

Zoom görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Zoom uygulamasını Windows bilgisayarınıza indirin ardından exe dosyasını çalıştırıp, bu işlemleri yaptıktan sonra karşınıza bir üyelik girişi ekranı çıkacak üyeliğiniz yoksa kayıt olmanız gerekiyor. Eğer zaten bir üyeliğiniz varsa kullanıcı ve şifre bilgilerinizle uygulamada giriş yapın. 

Giriş işlemi başarılı ise karşınıza çıkan ekrandaki New Meetings bağlantısına tıklayın. Ardından Burada Start with video bağlantısına tıklayın ve görüntülü konuşma işlemini başlayın.

Bağlı bir kameranız var ise kendi görüntünüz ekrana gelecektir, Invite bağlantısına tıklayarak oda paylaşma seçeneklerini görebilirsiniz. Odanızı mail yolu ile paylaşmak isterseniz ortadaki butonlara tıklamanız gerekir. Odanızın url adresini öğrenerek Skype, Facebook vb. uygulamalar üzerinden de yeni aynı şekilde bu linki görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve görüntülü konuşmayı başlatabilirsiniz.

Zoom görüntülü konuşma nasıl başlatılır?

Görüntülü konuşmaya katılmak Zoom programı ile gayet kolay ve hızlıdır. Sahip olmanız gereken tek şey odanın url adresi. Eğer odayı oluşturan kişi siz iseniz Zoom uygulaması tarafından size özel bir oda url'si oluşturulacaktır. Join a Meeting bağlantısına tıklayarak, görüntülü konuşmaya katılabilmeniz mümkün. Dilerseniz sahip olduğunuz odaya şifre koyabilir ve yabancıların erişmesini de böylelikle engellemiş olursunuz. 

Uygulamada ücretli üyelik sistemi de mevcut olduğu için daha fazla avantajlardan yararlanmak istiyorsanız ücretli bir üyelik satın alabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 14,1 MB

Platform: Windows

Rar Şifresi: indirbox.com

Benzer İçerikler